Vítejte

Naše společnost BUSINESS INFORMATION SYSTEMS & SERVICES BISS, s. r. o. patří v současné době k významným poskytovatelům polygrafických a mailingových služeb.

Společnost byla založena v únoru roku 1998 jako direct mailingová firma zabývající se personalizací a balením reklamních tiskovin. Postupně přibývaly nové polygrafické technologie, docházelo k inovacím strojního vybavení v oblasti ofsetového i digitálního tisku a k zavádění nových technologií v oblasti potisku a embossingu plastových karet. Opomenuty nezůstaly ani moderní formy komunikace ve formě tvorby a rozesílání html emailů. Samozřejmostí je příprava a setřídění adresních dat pro předání zasilek České poště či jinému distributoru. Bohaté zkušenosti máme s přípravou personalizovaných zakázek pro mnohé evropské země.

V současné době patří mezi naše stěžejní činnosti ofsetový tisk, malonákladový digitální tisk, personalizace dokumentů, embossing a potisk plastových karet, obálkování a balení do PE folie a příprava zásilek pro distribuci v tuzensku nebo v zahraničí.

Vzdělávání

Od začátku září se rozbíhá v naší firmě kurs angličtiny s podporou OPERAČNÍHO PROGRAMU LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST evropského sociálního fondu v ČR. Název vzdělávací aktivity je "Odborná anglická terminologie v polygrafii a IT"

Nyní bude záležet jen na nás jak dokážeme kursu využít pro zkvalitnění komunikace s našimi zahraničními partnery. Držíme si palce.

Rozšíření možností personalizace

V listopadu se rozrostly naše technologické dovednosti o digitální personalizaci bílou barvou. Na barevný podkladový materiál natisneme Vaše dynamicky se měnící údaje bílou barvou. Tento nový, zatím nepříliš rozšířený způsob personalizace, jistě zaujme větší množství potenciálních zákazníků než klasické provedení černou barvou.

Nová technologie

Od září jsme rozšířili naše technologické možnosti o laminaci. Pořídili jsme stolního rolový laminátor s vnitřně vyhřívanými válci a pracovní šířkou do 685 mm, typ RSL 2701 od firmy Royal Severing.

Použitím nového laminátoru budeme minimalizovat nutnost kooperace při tomto druhu dokončovacích prací.

Rychlejší potisk plastových karet

V souvislost s novými požadavky na potisk plastových karet, zvláště oboustraný potisk karet a vyšší rychlost tisku, jsme v polovině roku pořídili moderní tiskárnu karet řady ZXP7. Tiskárna umožňuje jak jednostranný tak oboustraný černý i barevný potisk, kódování magnetického proužku i bezkontaktní kodování karet Mifare. Typické použití plastových karet je např. při výrobě karet pojištěnců, karet VIP klubů, zákaznické karty, přístupové karty, zaměstnanecké karty, dárkové karty a další.

Kontakt

Provozovna:
Business Information Systems & Services
BISS, s.r.o.
Jaselská 1655
535 01 Přelouč

Telefon: 602 175 107, 466 953 005
Fax: 466 953 006
E–mail: info@biss.cz


kalendář jmen
------------------------------------------------

Dne 1.9.2008 byla zahájena realizace projektu rekonstrukce objektu pro polygrafickou výrobu. Projekt byl dle plánu dokončen 31.12.2009. Fotogalerie

------------------------------------------------

Aktuality