Co umíme

Ofsetový tisk

Zajistíme realizaci grafického návrhu podle Vašich požadavků. Povrch tiskovin ošetříme laminací či lakem.Tisk je realizován na čtyřbarevném ofsetovém tiskovém stroji ADAST 747.
Specifikaci Vašich požadavků můžete poslat e-mailem, faxem nebo telefonicky. Rádi Vás přivítáme v provozovně v Přelouči na osobním jednání. Podle Vámi požadovaných parametrů Vám obratem sdělíme individuální, cenově příznivou kalkulaci.
Tiskoviny z ofsetové tiskárny ve formátu A2 je třeba nařezat na rozměr vhodný k dalšímu zpracování.

ADAST 747
Maximální velikost tiskového archu: 485 x 660 mm
Maximální tisková plocha: 475 x 650 mm
Gramáž papíru: 30 – 350 g/m2
Výkon stroje: 10 000 výtisků/hod.

Finální balení nařezaných tiskovin může být též provedeno do tepelně smrštitelné folie, která je chrání před poškozením a znečištěním.

Zpracování dat a správa databází

V oblasti Direct marketingu je podstatnou částí činnosti příprava adresních dat do formy použitelné pro laserový tisk – personalizaci.
Pro setřídění adres a obohacení o informace potřebné pro správné svazkování zásilek podle požadavků České pošty používáme vlastní software. Součástí programového vybavení je kontrola správnosti PSČ a upozornění na duplicitní adresy. Dále nabízíme použití 5.pádu v oslovení zákazníků a klientů, variabilní text podle pohlaví – skupiny zákazníků. Zvládáme též programové obohacení adresních dat o pohlaví klientů (pan, paní, ostatní).
Data od zákazníků mohou být předána ve všech obvyklých formátech (DBF, XLS, TXT, CSV, MS SQL databáze …).
Nabízíme též zpracování DirectMarketingové kampaně směrované na firemní klientelu s použitím vlastní databáze.
K přenosu dat je možno použít náš FTP server, přístupové údaje Vám sdělíme na požádání mailem nebo telefonicky či SMS.

Personalizace dokumentů

Personalizace reklamních dokumentů tvořila těžiště činnosti firmy od roku 1998. V posledních dvou letech se zabýváme též tiskem adresných výpisů s poštovními poukázkami i výpisy o aktivitách klientů různých společností.
K personalizaci používáme laserové tiskárny formátu A3, jsme tedy schopni potisknout textem celou plochu A3. Vlastníme značnou zásobu tiskových fontů. Pro snadnou identifikaci běžně opatřujeme naše tiskoviny čárovým kódem, který obvykle obsahuje kód akce a identifikaci zákazníka – klienta.
V oblasti personalizace pro nás není problémem variabilní text v závislosti na pohlaví zákazníka či jiném údaji v databázi, zvládáme též otočení textu o ±90°.
Provádíme též tisk obrázků v textu a není problém zajistit pohyb textu či obrázku po tiskové ploše v závislosti na údaji v databázi. Například pohyb objektu se jménem klienta nad mapou republiky.
Dále provádíme personalizaci ink-jetem přímo na katalogy nebo fólii. Používáme zařízení firmy Hitachi ve spojení s horizontálním balícím strojem. Tato kombinace umožňuje značnou variabilitu tisku za velmi příznivou cenu. Personalizaci provádíme nejen v latince ale i azbuce.
Máme za sebou mnohé zakázky v různých jazykových mutacích (polština, maďarština, slovenčtina, norština, švédština).
Provádíme též tisky vstupenek, číslovaných paragonů, losů a jiných dokumentů vyžadujících unikátní číselné nebo jiné označení (čárový kód).
Tiskový výkon všech našich laserových tiskáren je 70 000 výtisků formátu A3 za jednu směnu. To je záruka velmi krátkých dodacích termínů.

Direct mailing, newsletter

Zajišťujeme hromadné rozesílání e-mailů Vašim zákazníkům. Od rozesílání jednoduchých textových mailů až po grafické e-maily s osobním sdělením (např.: výpis bodového konta).

Skládání

Natisknuté, popřípadě personalizované dokumenty je mnohdy třeba poskládat tak, aby se vešly do obálky nebo nepřesahovaly rozměr katalogu. Ve většině případů používáme kvalitní strojní lom, který je možno doplnit ořezem a tak zajistit zkompletování dvou různých personalizovaných dokumentů pro jednoho adresáta bez nebezpečí záměny.
Disponujeme zařízením pro realizaci vazby V1 a zajistíme též provedení vazby V2.

Balení a kompletace

Do tiskovin vkládáme další reklamní materiály přikládáme např. katalog a balíme do PE folie.
Jedná-li se o adresné zásilky je adresa na personalizovaném dokumentu, na vhozeném adresním/objednacím lístku nebo na dodatečně nalepeném adresním štítku.
Výkon všech balících strojů je v závislosti na hmotnosti a rozměrech zásilek 25 000 až 60 000 ks za jednu směnu.
Provádíme také kompletaci a vkládání zásilek do obálek. Doručitelnost je zajištěna viditelností adresy v okénku obálky, nebo nalepením adresního štítku. Pro malé zakázky můžeme provést potisk obálek adresou příjemce a dalšími údaji (logo, reklama, adresa odesílatele, poštovní smlouva …) – i barevně.

Adresné zásilky jsou kompletovány do balíčků podle předpisů České pošty. Naše firma má vypracovaný vlastní systém sledování a evidence adresních zásilek, který zajišťuje stoprocentní kompletnost celé akce a natřídění zásilek, které je předpokladem pro získání velmi výhodné ceny poštovného.
Samozřejmě provádíme i kompletace a předkompletace neadresných zásilek, kromě přikládání reklamních tiskovin, přikládáme též různé reklamní předměty a provádíme také jejich nalepování.

Podání

Hotové zásilky (balíčky zásilek) jsou ukládány na palety, opatřeny identifikačními údaji. Po té jsou zajištěny smršťovací folií, paleta opatřena víkem a zajištěna zapáskováním.
Takto připravené palety dopravujeme vlastními dopravními prostředky k zákazníkovi v případě adresných zásilek na Českou poštu Pardubice s níž máme smlouvu o hromadném podávání obchodních psaní.
Díky dokonalé přípravě dosahujeme velmi výhodné ceny poštovného u obchodního psaní, popřípadě technologických slev u hromadného podání standardních psaní.

Prostřednictvím naší firmy můžete těchto výhod využít i Vy.Direct mailing, newsletter

Zajišťujeme hromadné rozesílání e-mailů Vašim zákazníkům. Od rozesílání jednoduchých textových mailů až po grafické e-maily s osobním sdělením (např.: výpis bodového konta).