Knihařské zpracování s vazbou V1 a V2

Tiskoviny z ofsetové tiskárny ve formátu A2 je třeba nařezat na rozměr vhodný k dalšímu zpracování. Povrch tiskovin ošetříme laminací či lakem.

Finální balení nařezaných tiskovin může být též provedeno do tepelně smrštitelné folie, která je chrání před poškozením a znečištěním.

Natisknuté, popřípadě personalizované dokumenty je mnohdy třeba poskládat tak, aby se vešly do obálky nebo nepřesahovaly rozměr katalogu. Ve většině případů používáme kvalitní strojní lom, který je možno doplnit ořezem a tak zajistit zkompletování dvou různých personalizovaných dokumentů pro jednoho adresáta bez nebezpečí záměny.

Strojní skládání dokumentů zajišťujeme na skládacím stroji Heidelberg Stalhofer 52 se šesti skládacími kapsami na první jednotce, čtyřmi skládacími kapsami na druhé jednotce a třetím nožovým lomem.

Šitou vazbu V1 zajišťujeme na lince Heidelberg Prossetter 562 a lepenou vazbu V2 na lepícím stroji BOURG.

Zajištujeme rovněž tvarový výsek na příklopovém lisu a zušlechťovaní tiskovin laminací a parciálním UV lakem.Direct mailing, newsletter

Zajišťujeme hromadné rozesílání e-mailů Vašim zákazníkům. Od rozesílání jednoduchých textových mailů až po grafické e-maily s osobním sdělením (např.: výpis bodového konta).