Personalizace dokumentů

K personalizaci používáme laserové tiskárny formátu SRA3, jsme tedy schopni potisknout textem celou plochu A3. Vlastníme značnou zásobu tiskových fontů. Pro snadnou identifikaci běžně opatřujeme naše tiskoviny čárovým kódem, který obvykle obsahuje kód akce a identifikaci zákazníka – klienta.

V oblasti personalizace pro nás není problémem variabilní text v závislosti na pohlaví zákazníka či jiném údaji v databázi, zvládáme též otočení textu o ±90°.

Provádíme též tisk obrázků v textu a není problém zajistit pohyb textu či obrázku po tiskové ploše v závislosti na údaji v databázi. Například pohyb objektu se jménem klienta nad mapou republiky.

Dále provádíme personalizaci ink-jetem přímo na katalogy nebo fólii. Používáme zařízení firmy Hitachi ve spojení s horizontálním balícím strojem. Tato kombinace umožňuje značnou variabilitu tisku za velmi příznivou cenu. Personalizaci provádíme nejen v latince ale i azbuce.

Máme za sebou mnohé zakázky v různých jazykových mutacích (polština, maďarština, slovenčtina, norština, švédština).

Provádíme též tisky vstupenek, číslovaných paragonů, losů a jiných dokumentů vyžadujících unikátní číselné nebo jiné označení (čárový kód).

Tiskový výkon všech našich laserových tiskáren je vyšší než 100 000 výtisků formátu SRA3 za jednu směnu.

Océ Varioprint 6160 Ultra+

Monochromatická produkční archová digitální tiskárna s využitím laserové elektrografie, technologií vtlačování suchého toneru do média a unikátním oboustranným tiskem díky Gemini tiskovým jednotkám.

Parametry stroje
Tiskové rozlišení: až 1.200 x 600 dpi
Tiskový engine: Copypress laser, „studený“ laser
Standardní formát media: A4, A3
Minimální formát media: 203 x 203 mm
Maximální formát media: 320 x 488 mm
Minimální gramáž media: 50 g/m2 (60g Standard)
Maximální gramáž media: 300 g/m2 (200g Standard)
Tiskový výkon: 170 stran A4/min. (při duplexu)
Tiskový průběh: oboustranný (jednoprůchodový)
Typy tiskových medií: nenatírané papíry, natírané papíry, průpisové papíry, štítky, samolepky


Direct mailing, newsletter

Zajišťujeme hromadné rozesílání e-mailů Vašim zákazníkům. Od rozesílání jednoduchých textových mailů až po grafické e-maily s osobním sdělením (např.: výpis bodového konta).